Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015) "Harlekin", signiert Ernst Fuchs, datiert 1970, Kohlezeichnung auf Papier, Ausschnitt 63 x 48 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
30.11.2016 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 2.800,-
Ernst Fuchs *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 30.11.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 19.11. - 30.11.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena: